Vaikne tänav, privaatne sisehoov ning mugav parkimine. Raekoja plats -1,9km.

Sinu kodu Kalamajas -  Korterelamu Kungla 40

Värskelt valminud korterelamu asub vaiksel tänaval, rohelises piirkonnas. Kõik eluks vajalik on lühikese jalutuskäigu kaugusel (Raekoja plats 1,9km.). Hoone paikneb krundil selliselt, et oleks tagatud maksimaalne päikesevalgus. Korterite rõdud ja privaatne, aiaga piiratud hoov on avatud lõunapäikesele. Elamut  iseloomustab kaasaegne arhitektuur ja suurepärane planeering.

Korterelamus on 3 korrust  ja 6 avara planeeringuga valgusküllast korterit, millest kaks on 5-toalised ja neli on 4-toalised. Iga korteri juurde kuulub panipaik soklikorrusel ning parkimiskoht ühele autole hoone sisehoovis. Igas korteris on 2 WC-d. Hoovi on rajatud mänguväljak lastele.

Korterid on valmis sissekolimiseks. Võta meiega ühendust ja tule tutvuma.

Korterelamule on väljastatud kasutusluba nr. 1612371/09541 (ehitisregister www.ehr.ee)

Korterelamu ehituse peatöövõtjaks on AS Paide MEK. AS Paide MEK on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu asutajaliige, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Maksumaksjate Liidu liige. Ettevõttele on omistatud rahvusvahelised kvaliteedi- ja  keskkonna- ning töötervishoiu- ja tööohutuse juhtimissüsteemi sertifikaadid ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001. Ettevõte on asutatud aastal 1992.

* Kõik kodulehel esitletud pildid on illustratiivse tähendusega.